شماره تماس : 09223631168

قوانین

قوانین

هنگام عضویت در سایت شما با تمامی این قوانین موافقت کرده اید:


قبل از خواندن قوانین باید یادآور شویم که هر هفته و یا هر زمانی که مدیریت لازم بداند میتواند سایتها را به جهت بررسی و جلوگیری از تخلف ساسپند (به حالت معلق ؛ عدم تایید ) تغییر وضعیت بدهد. این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سایت میباشد و اگر با بسته شدن لینکهایتان مواجه شدید سریعا از بخش پشتتیبانی تیکت بدید و پس از بررسی لینک شما مجدد فعال خواهد شد.
باز هم یاد آور میشویم این کار به جهت کیفیت خدمات میباشد لذا هیچگونه اعتراضی وارد نیست.

۱ با هر کامپیوتر فقط یک عضویت مقدور است در صورت مشاهده تمامی اکانتهای شما از سیستم پاک خواهد شد و آی پی شما برای همیشه قفل می شود.

 – 2سایتهای شامل محتوای مستحجن و غیر اخلاقی و خلاف قوانین کشور عزیزمان ایران اسلامی در گردش اتوماتیک نباید قرار گیرند.این سایتها نه تنها برای ثبت پذیزفته نمی شوند بلکه بدون اطلاع حذف خواهند شد.

 – 3انواع سایتهایی که شامل Frame breakers, prompt boxes, pop-ups, download prompts, exploits, rotators, و انواع دیگر که گردش اتوماتیک را خراب می کنند پذیرفته نیستند.

 –4 سایتهایی که بارگزاری آنها به طول انجامد و بسیار سنگین باشند در گردش اتوماتیک قرار نمی گیرند.

 – 5سایتهایی شامل پخش موزیک و ویدئو آنلاین در صورتی که صفحه ای خالی بدون عکس معرفی کنند نامحدود پذیرفته خواهند شد.

 – 6مدیریت حق دارد هرگونه مطالبی که خلاف قوانین برای گردش اتوماتیک که در معرض عموم قرار دارد را حذف کند.

7 - استفاده از تبلیغات سایتهای مشابه ممنوع است .در صورتی که یک صفحه خالی به همراه فقط آمارگیر معرفی کنند مورد قبول هستند.

ما دائما از کاربران میخواهیم که سایتهایی را که این قوانین را رعایت نمی کنند را گزارش دهند در صورت صحیح بودن گزارش 200 امتیاز و در صورت ارسال لینک مستقیم سایت متخلف امتیازهای چندهزار تایی به آنها تعلق می گیرد.
در صورتی که کاربری فکر می کند قوانین را رعایت کرده و سایتش حذف شده است از صفحه تماس با ما مشکل را درمیان بگذارد.
مدیریت حق دارد در هر زمان قوانین را به جهت خدمات بهتر تغییر دهد.


-1 
سامانه رنک تحت قوانين كشور عزيز جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي كند و كليه كاربران - همکاران - دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند.

-2
ثبت نام هاي متعدد يک فرد با کاربري هاي متفاوت - انتخاب نامناسب نام کاربری ممنوع مي باشد و در صورت مشخص شدن اين موضوع کليه اکانت ها و امتيازات از سيستم حذف مي شود.
در صورت مشاهده چند اکانت ، حتی اکانت های غیر فعال ، در کمترین زمان تمامی امتیازات اکانت ها مسدود خواهد شد.

-3
كليه ي سايتهايي كه محتوايي خلاف عرف و قوانين جمهوري اسلامي ايران داشته باشند بدون اطلاع قبلي حذف و كليه ي امتيازهای سایت مربوطه حذف مي گردد.

-4
سايت هايي که بارگذاري آنها بيش از 10 ثانيه به طول انجامد تاييد نخواهد شد در این رابطه کدهای مربوط به جاوا اسکریپت و همچنین عکس های با حجم بیش از 35 کیلو بایت را حتما حذف نمائید و یا از صفحاتی استفاده نمائید که کمترین زمان بارگزاری را داشته باشند.

-5
سایتهایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدئو آنلاین دارند، تائید نمی گردند.

-6
سایت هایی که حاوی بیش از 5 عکس باشند به ناچار تائید نخواهند گردید.


-7
انواع سایتهایی که شامل Frame breakers, prompt boxes, pop-ups, download prompts, exploits, rotators و انواع دیگر که گردش اتوماتیک را خراب می کنند، تائید نخواهند گردید.

-8
سايت هايي که دارای کد هاي خوش آمدگويي و يا خداحافظي بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند، تائید نخواهند گردید.

-9
سایت هایی که پس از تایید مدیریت هر یک از بند های (4,5,6,7,8) در سایت خود فعال نمایند علاوه بر اینکه سایتشان از چرخه بازدید و سیستم حذف می شود 2000 امتیاز نیز جریمه و از حساب متخلف کسر خواهند شد.

-10
مدیریت حق دارد هرگونه مطالبی که خلاف قوانین برای گردش اتوماتیک که در معرض عموم قرار دارد را حذف کند.

-11
از آنجایکه که خرید آنلاین بصورت اتوماتیک تبدیل به امتیاز و یا ارتقا حساب کاربر 30 روزه می باشد، بازگشت وجه تحت هيچ شرايطي ممکن نمی باشد.

-12
استفاده ازهرگونه تبلیغات سایتهای مشابه ممنوع است ! در صورتی که اگر یک صفحه خالی به همراه فقط آمارگیر معرفی کنند مورد قبول هستند.

-13
از تماس تلفني - پیامک - تیکت - ایمیل براي تاييد سايت پرهيز نمائید!
روند تائید سایت ها بين 1 ساعت الی 24 ساعت زمان مي برد.

1-14
قابل توجه کليه کاربران محترم: هرگونه تخلف در سامانه شرعاً و قانوناً حرام بوده و حق الناس محسوب مي شود و تیم رنک هيچگونه رضايتي در اين مورد ندارد.

-15
هر زمانی که مدیریت لازم بداند میتواند سایتها را به جهت بررسی و جلوگیری از تخلف ساسپند (به حالت معلق) ( عدم تایید ) و حذف تغییر دهد این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه میباشد.

لطفاً هر سايتي و يا كاربري كه قوانين فوق را رعايت نمی کند را از طریق صفحه گزارش تخلف سایت به مديريت گزارش نمائيد و امتياز هدیه دريافت كنيد.


موفق و پیروز باشید